صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
برگزاری کمیسیون‌های مشترک، نویدبخش توسعه تجارت

 

معاون وزیر صمت و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری دو کمیسیون مشترک ایران با کشورهای عمان و ازبکستان خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم با اعلام این خبر اظهار داشت: دو هیات بلند پایۀ دولتی و هیات بلندپایه بخش خصوصی به ریاست اتاق بازرگانی عمان  به منظور شرکت در هجدهمین کمیسیون مشترک همکاری‌های ایران و عمان به تهران سفر می‌کنند.

وی افزود: کمیسیون مشترک ایران و عمان در تاریخ 16 آذرماه در سازمان توسعه تجارت ایران برگزار و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر تجارت و صنایع عمان تفاهم‌نامه میان دو کشور به امضا خواهد رسید.

معاون وزیر صمت و ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران در خصوص کمیسیون مشترک ایران و ازبکستان بیان کرد: سیزدهمین کمیسیون مشترک ایران و ازبکستان به ریاست وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان و وزیر تجارت ازبکستان در تاریخ 21 و 22 آذر ماه سال‌جاری در تاشکند برگزار خواهد شد.

زادبوم با تأکید بر اهمیت کمیسیون مشترک ایران و ازبکستان عنوان کرد: در حاشیۀ این کمیسیون مشترک، 2 رویداد مهم تجاری رخ خواهد داد که یکی در قالب اعزام هیات تجاری از سوی بخش خصوصی به عنوان هیأت همراه وزیر صمت و دیگری برگزاری نمایشگاه تجاری از توانمندی‌های ایران در تاشکند است.

وی ابراز امیدواری کرد که برگزاری و نتایج این کمیسیون‌های مشترک سکویی برای فعالیت بیش از پیش تجار کشورمان در دو کشور عمان و ازبکستان باشد.

 

 

 

 تاریخ انتشار:1398/09/12  ساعت درج:١٦:٥٩  شماره خبر:٨٥٨٨  بازدید:1768

  نسخه چاپي


خروج