صفحه اصلی > اخبار > اخبار  


 

 
6 شرکت مجوز ارائه خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه را کسب کردند

 

دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت در یکی از جدیدترین نامه‌های خود به گمرک و روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت 31 استان کشور، 6 شرکت توانمند در ارائه خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه را معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این شرکت‌ها از سوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به عنوان شرکت‌های توانمندی معرفی شدند که امکان اخذ نمایندگی رسمی از کشورهای مبدا برای آنها فراهم نیست اما ظرفیت ارائه خدمات پس از فروش تلفن همراه را دارند.

بر اساس این گزارش شرکت ویستا پخش رایانه، آسمان رایانه سخت افزار، تحلیلگران هوشمند امید (اپل تکنولوژی)، سریر سرویس، پرشین سلوکام قشم و پیشرو الکترونیک فراسو مجوز واردات و ارائه خدمات پس از فروش تلفن‌های همراه با نام و نشان تجاری اپل، بلک‌بری و اچ.تی.سی را کسب کردند.

طبق اعلام دفتر مقررات صادرات و واردات، ثبت سفارش و ترخیص تلفن همراه با نشان‌های تجاری مذکور با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه برای این 6 شرکت مجاز است.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، پیش از این نیز 18 شرکت مجوز ثبت سفارش و واردات گوشی‌های آیفون با نشان تجاری اپل و 2 شرکت اجازه واردات قانونی دو نوع گوشی تلفن همراه با برند تکنو  و ایسوس را به دست آورده بودند.

 

 

 تاریخ انتشار:1395/09/30  ساعت درج:١٢:٥٠  شماره خبر:٤٠٢٧  بازدید:4679

  نسخه چاپي


خروج